تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ هتل Topkapi

یکی از بهترین و مهمترین تورها سال ۹۵ که افراد بسیاری از توریست ها را همواره نظر همه را به خود جلب کرده تور ارزان استانبول می باشد و بسیاری از توریست ها از افراد به مزنه آن به آسانی می بایست به سمت آن تجربه کنند. تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ از شهر استانبول اجرا میشود و بسیار محبوب می باشد و گردشگران بسیاری از توریست ها را است.

تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ در مدت زمانی از ۲۷ فرودین ۹۵ تا ۳۰ فرودین ۹۵ از شهر استانبول کشورمان اجرا میشود و مقصد آن شهر استانبول می باشد ، زمان استراحت افراد در شهر استانبول برای افراد ۳ روز می باشد. تور ارزان استانبول در این مدت زمانی به صورت هوائی – قشم ایر می باشد . سفر به استانبول بازه ۳ شب می باشد و از اطلاعات آن می بایست به ۳ شب و ۳ روز
تور استانبول
پرواز ۲۷ فروردین با پرواز قشم ایر
به محض رسیدن مسافر به استانبول هتل تحویل داده می شود
ساعت رفت ۱۴:۳۰ – برگشت ۱۷:۱۵
به فرودگاه آتاترک اشاره کرد.

تور استانبول که در مدت زمانی از ۲۷ فرودین ۹۵ تا ۳۰ فرودین ۹۵ به عنوان تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ می باشد در هتل Topkapi شهر استانبول اجرا میشود ، این هتل Not ستاره می باشد . تور ارزان استانبول هتل Topkapi که ۳ شب سکنا در این هتل شهر را به بیشتر مردم برای سکنا بیشتر مردم در اتاق دابل ۵۸۰,۰۰۰ تومان می باشد و سکنا در اتاق یک تخته ۶۹۰,۰۰۰ تومان می باشد.
موارد اجباری افراد برای شرکت در تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ ، گذرنامه با حداقل۷ ماه اعتبار
می باشد و از سمت آژانس ۹۳۰ به شماره تماس ۲۶۴۰۹۸۲۸ و به آدرس ایمیل info@mstiran.com می باشد ، خدمات بسیاری از توریست ها که شامل بلیط رفت و برگشت – ترانسفر فرودگاهی ۳ شب و ۳ روز اقامت با صبحانه- لیدر فارسی زبان-۱گشت شهری با ناهار -بیمه مسافرتی -به فرودگاه آتاترک
از.

توضیحات تور استانبول که به صورت ۳ شب می باشد ، در مدت زمانی به نام تور استانبول ۲۷ فروردین ۹۵ می باشد ، می بایست به موارد ذیل اشاره کرد :
کلیه تورها چارتر و غیر قابل استرداد می باشد و در صورت کنسلی کل پول سوخت می گردد
در زمان رزرو ۵۰%مبلغ تور دریافت می گردد
نرخ کودک زیر ۲سال ۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه ۰۹۱۲۲۵۰۲۱۰۶ آقای امیری تماس حاصل فرمایید

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *